[Search]  Wyszukiwarka   [Groups]  Wróc do indeksu Forum EA  
[FIFA.12] Nie uruchamia się - Crash Dump  XML
EA SPORTS FIFA  > FIFA
Autor Wiadomosc

Dolaczyl/a: 25/11/2011 08:41:33

Witam

Co nieco wiem o problemie z uruchomieniem FIFY 12 w wersji pirackiej, owy błąd crash dump jest bardzo częsty i wiele się o tym na necie naczytałem. Wszyscy zgodnie innym użytkownikom radzili żeby ci kupili oryginal to nie beda mieli problemow. Mnie zawsze denerwowały problemy z uruchomieniem gier, dlatego postanowiłem zainwestować i dałem wam zarobić przeszło 100 zł. Pojechałem i kupiłem FIFA 12. Przy okazji jakis origin musiałem instalować co już mnie troche zdenerwowało bo nie lubie smiecić sobie systemu tego typu programikami. Zwłaszcza, że mam świeży system. Pare dni temu instalowałem Windowsa XP SP3 PRO (zeby nie bylo watpliwosci rowniez oryginalny). Po małych perypertiach z originem w koncu fifa12 sie zainstalowała i co? I nic. nie chce się uruchomić!!! Wyskakuje to okienko, w ustawieniach wybieram rozdzielczosc itd, nastepnie klikam GRAJ i nic sie nie dzieje. Za to w katalogu pojawia sie ten zakichany crash dump. No to teraz pytanie podstawowe po jaka cholere kupowac oryginaly i tracic pieniadze?

Prosze o pilne rozwiązanie mojego problemu. Komputer z nawiązka spelnia wymagania gry itd itd. Windows jest świeżo postawiony, sterowniki najnowsze... Po co to tyle pieniedzy wydawalem zeby teraz sie bujac z tym samym co piraci? Instaluje oryginal, klikam i ma dzialac, bez zadnych kombinacji!

Proszę o szybką odpowiedź co mam zrobić, aby fifa normalnie się uruchomiła, albo w jaki sposób moge zwrocic tego bubla do sklepu i odzyskać pieniadzę.

Tomek

Ten post byl edytowany 2 razy. Ostatnia edycja: 26/11/2011 10:26:51.

[Avatar]
Dolaczyl/a: 16/11/2011 07:19:21

Donel_Fox,

Przepraszamy za wszelkie problemy wynikłe podczas grania w FIFĘ. Wejdź proszę do folderu: Moje dokumenty -> FIFA 12 -> instance0 i zmień właściwości znajdującego się tam pliku replay0.bin na „tylko do odczytu”.

Upewnij się również, że posiadasz zainstalowaną najnowszą wersję DirectX. W razie dalszych problemów napraw instalację FIFY w Origin (klikając prawym przyciskie myszy na ikonę gry i wybierając spośród dostępnych opcji „napraw instalację”). Dodaj również FIFĘ 12 i Origin do wyjątków w Twoim firewallu oraz innych programach zabezpieczających.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

EA_Unri

Ten post byl edytowany 2 razy. Ostatnia edycja: 25/11/2011 21:41:11.

DirectX jest najnowszy
Dałem napraw, ale po zakonczeniu wyskoczyło, że wersja nei wymagała naprawy i jest aktualna.

Jeśli chodzi o moje dokumenty to w katalogi FIFA 12 w ogóle nie miałem folderu instance0 ani pliku replay0.bin. Stworzyłem taki katalog, nastepnie z netu sciagnalem plik bin byl juz jako tylko do odczytu jednak to nic nie pomoglo. Gra się dalej nie uruchamia. W firewallu rowniez FIFA 12 jest odblokowana.

Czekam na inne sugestie ktore pozwolą rozwiązać ten problem. Poza tym jak to jest mozliwe aby wersja oryginalna miala takie same problemy z uruchomieniem sie co zakichane piraty?!?

Ten post byl edytowany 1 raz. Ostatnia edycja: 26/11/2011 11:03:42.

Dolaczyl/a: 09/03/2011 12:12:00
Skad: Tu i ówdzie...

Nie ściągaj pliku bin z Internetu. Spróbuj utworzyć pusty plik replay0.bin w notatniku. Wystarczy, że zapiszesz plik jako replay0.bin a nie jako replay0.txt. Oczywiście oznacz go jako tylko do odczytu. W jakim folderze przechowywane masz dane z gry FIFA 12 w katalogu Moje Dokumenty? Chodzi mi o nazwę w miejscu kropek Moje Dokumenty/.../FIFA 12.

vel. LUCAS_KANE (Forum Moderator)
FIFA Community Member: 09.2002- ...
TEK 13 Maker: CHECK
TEK 14 Maker: CHECK
[Email] [WWW]

Stworzyłem sam i nic :/ Jeśli chodzi o sciezke w moich dokumentach to wyglada to tak:

C:\Documents and Settings\Tomek\Moje dokumenty\FIFA 12

Natomiast fife nie instalowałem na C tak jak to origin proponował tylko na drugiej partycji i właśnie zauważyłem ze jest podwójny folder, może to daje ognia? Wygląda to tak: D:\Gry\Fifa12\FIFA 12\Game\fifa12.exe. Może powinienem odinstalować fife i zainstalować tak jak on to chce tam gdzie on chce? Co myślicie?

Ten post byl edytowany 1 raz. Ostatnia edycja: 26/11/2011 12:05:04.

Dolaczyl/a: 09/03/2011 12:12:00
Skad: Tu i ówdzie...

Możesz spróbować, to też może być pośrednią przyczyną, bo jak widać typowe problemy wyczerpaliśmy. Plik masz stworzony, ścieżka do folderu w Moje dokumenty też generalnie nie budzi wątpliwości. Mój znajomy swego czasu miał problem nieco innej natury. Gra nie uruchamiała mu się na wyższych ustawieniach graficznych. Może to też jest jakiś trop. Sprawdź czy gra uruchomi Ci się na niskiej rozdzielczości, bez antyaliasingu, itd...

vel. LUCAS_KANE (Forum Moderator)
FIFA Community Member: 09.2002- ...
TEK 13 Maker: CHECK
TEK 14 Maker: CHECK
[Email] [WWW]

Jeszcze do pomocy tehcnicznej wysłałem zapytanie, chwalą się ze w ciągu 24 godzin uzyskam odpowiedz, ale póki co cisza... chyba tam zadzownie do nich bo sobie jaja robią. Tak w ogole to w jaki sposób ja moge odzyskać pieniądzę? Kupiłem bubla nie działa, wiec ja chce to gowno zwrócić i więcej nic oryginalnego od nich nie kupie a wsród znajomych bedzie trzeba zrobić odpowiednią opinię na temat tej gry, zeby na przyszłosc uwazali i nie dali sie nabrac na te buble od ea. Jak tak czytam fora, to pełno ludzi ma problemy z tą fifa. Co chwila ktos pisze ze to mu nie dziala albo tamto.... Jeden wielki bubel bezczelnie sprzedają.

Ten post byl edytowany 1 raz. Ostatnia edycja: 26/11/2011 12:26:44.

[Avatar]
Dolaczyl/a: 16/11/2011 07:19:21

Donel_Fox,

Z tego co napisałeś wynika, że możliwą przyczyną błędu jest instalacja gry poza domyślnym katalogiem. Spróbuj odinstalować FIFĘ i zainstalować ją ponownie w lokalizacji sugerowanej przez Origin.

EA_Unri

Taa jasne. Ja kupuje oryginalną grę i ma się ona instalować tam gdzie ja chce i gdzie mam do tego stworzony katalog, a nie tam gdzie gra chce być zainstalowana. Poza tym ten cały origin instaluje gre drugi raz w tym samym katalogu i dysku na ktorym była zainstalowana poprzednio, wcale nie pyta o lokalizacje przy reinstalu gry. Czyli zapewne należałoby równiez origina odinstalować, potem jeszcze zainstalować jakiś progrmamik tyou SUPER MEGA TURBO UNIINSTALER CELANER. Za jego pomocą wyczyścić rejestry, żeby nie było sladu po originie i fifie i dopiero wtedy od nowa instalować zarówno program jak i gre i wcale nie mając pewności że się uda.... Krótko mówiąc czysty system mozna sobie w bardzo łatwy sposób zaśmiecić bawiąc się z FIFA 12.

Żadnego maila z pomocy technicznej się nie doczekałem. Tam gdzieś widziałem, że się zobowiązujecie odpisać w ciągu 24 godzin. Tragiczna jest ta pomoc techniczna EA Polska.

Dolaczyl/a: 03/11/2012 12:16:59

Odkopuje bo nie do końca wiem co zrobić dalej. Czy ktoś może pomóc z uruchomieniem gry - pozmieniałem wszystko tak jak było napisane tu czy na innych forach - plik do odczytu, brak polskich znaków w koncie i nazwie komputera, gra się już włączyła - co prawda w kiepskiej rozdzielczości ale odpaliła - nie da się zapisać ustawień na początku, a później gra zwiesza się przy zdjęciu z runejem jak kopie. Komp nowy, gra oryginał. HELP!!

Dolaczyl/a: 02/01/2013 18:03:42

Odkopuje.
Mam możliwie ten sam problem. Gdy klikam graj pojawia się logo FIFA 12 i wywala, w folderze pojawia się plik Crash. Ponowna instalacja nie pomaga, naprawa plików nie pomaga, zmiana na "tylko do odczytu" w pliku replay0 nie pomaga. Sterowniki, Directx i inne takie bajery są. Proszę was o pomoc bo już nie wiem co robić. Cały czas działało i kilka dni temu chciałem włączyć i już nie działa.

[Avatar]
Dolaczyl/a: 29/07/2011 10:33:47
Skad: Chabówka

A pisałeś już do Centrum Pomocy EA?
http://pomoc.ea.pl

lub zadzwoń na poniższy numer (szybsze rozwiązanie)
Tel: + 48 22 397 08 40

Dolaczyl/a: 17/01/2013 05:13:42

To proste pobierz z sieci FIFA 11 config ustaw pada na fifie 11 teraz skopiuj z dokumentów z fify 11 fifa setup i button data setup i wklej i zamień do fifa 12 Potem button data xenon button data i button dat akayboard mouse i wklej do katalogu g dzie zainstalowałeś gre np D/ program files fifa 12 game i zamień. Gra powinna zadziałać ja tak zrobiłem.

Ten post byl edytowany 1 raz. Ostatnia edycja: 17/01/2013 23:08:38.

EA SPORTS FIFA  > FIFA
Otwórz: