[Search]  Wyszukiwarka   [Groups]  Wróc do indeksu Forum EA  
Strata konta  XML
Origin  > Origin
Autor Wiadomosc

Dolaczyl/a: 27/03/2012 10:25:45

W okolicach premiery kupiłem grę Battlefield 3 . Niestety nie miałem czasu grać a teraz kiedy próbuję się zalogować na konto wyskakuje że takiego nie ma ( to inne ). Przywracanie hasła też się nie powiodło (nie przychodzą wiadomości ).Mam pudełko z grą i dostęp do starego maila do się to jakoś załatwić ?? Czy muszę się liczyć ze stratą konta pewnie przez jakiegoś wirusa straciłem konto dziwne że poza mailami o które sam prosiłem żadne nie przychodziły np że próba zmiany adresu e-mail :O

[Avatar]
Dolaczyl/a: 09/03/2011 12:11:49
Skad: Ząbki

Pisz do pomocy technicznej EA. Zakładka pomoc na stronie ea.pl

Administrator forum. Sprawy techniczne forum? Pisz do mnie PW.
Nie udzielam odpowiedzi odnośnie problemów technicznych z grami, chyba, że znam na nie odpowiedź

Dolaczyl/a: 28/04/2012 04:22:23

[quote=Mexykanin90]W okolicach premiery kupiłem grę Battlefield 3 . Niestety nie miałem czasu grać a teraz kiedy próbuję się zalogować na konto wyskakuje że takiego nie ma ( to inne ). Przywracanie hasła też się nie powiodło (nie przychodzą wiadomości ).Mam pudełko z grą i dostęp do starego maila do się to jakoś załatwić ?? Czy muszę się liczyć ze stratą konta pewnie przez jakiegoś wirusa straciłem konto dziwne że poza mailami o które sam prosiłem żadne nie przychodziły np że próba zmiany adresu e-mail :O[/quote]

mam podobny problem
po tygodniu nie obecności w domu wchodze na konto i co widzę? nie moge się zalogować na Orgin
na nic zdały się przywracania hasła bo takiego konta nie ma
założyłem nowe konto na ten sam adres mailowy,o dziwo nie powinno można zrobić czegoś takiego jak mnie zapewniał gościu na czacie, pisałem z nim na ten temat, ale nic nie mógł zrobić
podałem mu klucze do BF3 i Mass effekt 3 sprawdził je i okazało się że sa powiązane z innym mailem
poprosił mnie o datę urodzenia o potwierdzenie, no i że mam czekać od 10-15 dni na rozwiązanie problemu
Mam jednak nadzieję że się uda, bo szkoda mi tej kasy co wydałem na te gry i czas jaki na nie poświęciłem

Dolaczyl/a: 01/05/2012 07:50:15

mam to samo co wy nie moglem sie rano zalogowac na swoje konto bo pisalo ze zly adres emile badz haslo nie dalo sie przywrocic ale zrobilo sie nowe konto na ten sam emile, odziwo do znajomych mozna zaprosic moje dawne konto czyli istnieje z moimi kupionymi grami... o co chodzi jak to naprawic??

[Avatar]
Dolaczyl/a: 09/03/2011 12:11:49
Skad: Ząbki

Napisałem w drugim poście. Droga postępowania się nie zmienia.

Administrator forum. Sprawy techniczne forum? Pisz do mnie PW.
Nie udzielam odpowiedzi odnośnie problemów technicznych z grami, chyba, że znam na nie odpowiedź

Origin  > Origin
Otwórz: